Apie mus
Mes teikiame audito, buhalterinės apskaitos paslaugas, konsultuojame įmonių verslo, finansų ir mokesčių klausimais. Mūsų klientai yra tiek nacionalinio, tiek tarptautinio kapitalo gamybinės, prekybos, statybos bei paslaugų įmonės.
Bendrovei vadovauja atestuota Lietuvos auditorė Neringa Tercijonienė, aktyviai dirbanti auditoriaus ir konsultanto darbą nuo 1999 metų.

Mūsų misija:
teikti aukštos kokybės, kliento poreikius atitinkančias apskaitos ir konsultavimo paslaugas smulkiajam ir vidutiniam verslu.

Mūsų vizija
Siekiame būti konsultacijų ir audito įmone, kuri Lietuvoje būtų žinoma kaip patikima, aukštos kokybės paslaugas teikianti, klientams sukurianti pridėtinę vertę, bendrovė.

Mūsų vertybės
Kompetencija bei pastovus tobulėjimas Nuolat keliama darbuotojų kvalifikacija, tvirtas komandos branduolys užtikrina efektyvų darbą, aukštą paslaugų kokybę, gaunamos informacijos konfidencialumo išsaugojimą.
Patikimumas bei sąžiningumas-   Tikime, kad mūsų teikiamos paslaugos suteiks klientams reikalingų žinių verslo valdymo ir organizavimo srityje. Savo darbe vadovaujamės audito įmonėms keliamais kokybės standartais bei buhalterių profesionalų etikos kodeksu. Siekdama iki minimumo sumažinti teikiamų paslaugų riziką, mūsų bendrovė yra apsidraudusi privalomu ir savanorišku audito ir apskaitos paslaugas teikiančių įmonių civilinės atsakomybės draudimu.

Geri santykiai su klientais, partneriais bei bendradarbiais -mes formuojame pagarbaus ir rūpestingo bendravimo su klientais ir tarpusavyje atmosferą. Dalijamės savo sukaupta patirtimi ir žiniomis, taip suteikdami daugiau galimybių tinkamai vystytis mūsų klientų verslui.
 
Jūsų klausimai ir atsliepimai:
Mums svarbi jūsų nuomonė. Atsakysime į jūsų klausimus ir įvertinsime jūsų pastabas.

*Vardas, pavardė:
Įmonė ar organizacija:
*El-pašto adresas:
 


Apsaugos kodas   Apsaugos kodas: